Skutočné elektrické SUV plné výkonu

SERES 3

DIZAJN VOZIDLA

Mestské elektrické SUV SERES 3 je automobil s robustným a športovým dizajnom, ktoré svojim majiteľom poskytuje priestranný a praktický priestor v prémiovej výbave, ktorý ocenia pri ich spoločných ekologických cestách. Nový elektrický pohon je nielen šetrný k prírode a k rodinným financiám, ale ponúka aj dostatočnú zábavu na cestách.

 

Dongfeng SERES 3 poháňa špičkový systém správy batérií. V Seres 3 nájdete všetko, čo chcete mať v elektrickom vozidle bez kompromisov. Je inovatívne, inteligentné, elektrické a bezpečné SUV. Ponúka vylepšené bezpečnostné systémy a technológie, ktorým môžete naplno dôverovať a pritom Vám nedovolí zabudnúť na vzrušujúci výkon a jazdné vlastnosti.​

Batéria LiFePO4 – lítiovo ferofosfátová batéria neobsahuje takzvané konfliktné kovy. Tento typ batérie má síce nižšiu energetickú hustota (približne 100 Wh na kilogram) ako napríklad lítium-polymérové ​​batéria, ale je výrazne bezpečnejšia. Dnes je LiFePO4 batérie známa ako najbezpečnejšia technológia batérií s vysokým výkon s veľmi dobrou životnosťou.

Priestranný a praktický

5 miestne plnohodnotné sedadlá zo syntetickej kože Vás na vašich cestách zabalia do pohodlia vysokej kvality, pričom sedadlá sú obklopené praktickými úložnými priestormi.

Robustný a športový

Veľká a robustná predná maska spolu s mierne zaoblenými ostrými športovými líniami spolu s dlhými a úzkymi svetlometmi vo Vás vyvolajú tie správne pocity, ktoré očakávate od vášho elektrického mestského SUV.

Výber režimu jazdy

SERES 3 Vám pomôže myslieť na všetky štýly Vašej jazdy. Môžete si zvoliť medzi 3 jazdnými modmi ako je: Komfort / ECO / ŠPORT

Bezpečnosť

O vašu bezpečnosť na cestách sa stará najmodernejší skelet karosérie s vysoko pevnostnej ocele. Elektromobil je vybavený až 6 air-bagmi. Elektromobil Vám ponúkne pomoc od asistentov ako je napr. rozjazd do kopca, pomoc pri zjazde z kopca, HSA, DHA, PEPS, TPMS, tempomat a mnohých ďalších

Líthiové batérie

Vo vozidle sú použité najnovšie lítiové batérie s kapacitou 53,61kWh, ktoré Vám doprajú nadštandardný dojazd v rámci elektromobilov. Vďaka tejto najnovšej batérii viete využívať vaše vozidlo plnohodnotne aj ako prvé vozidlo vo vašej rodine. V prípade, že vaše vozidlo je potrebné už dobiť, tak to viete zvládnuť za 30 minút z 20% na 80% kapacity batérie.

Digitálny kokpit a multimédia

Po nastúpení do vozidla Vás doslova obklopia prémiové technológie ako je digitálny kokpit spolu s 10,25 palcovým multimediálnym systémom. Takto veľkú obrazovku využijete aj pri parkovaní kedy využijete 360° panoramatický prehľad okolo Vášho vozidla. Vozidlo Vám taktiež ponúka bezdrôtové nabíjanie telefónov.

Už ste len pár krokov od Vašej testovacej jazdy

Spoznajte Dongfeng pri testovacej jazde bez akýchkoľvek záväzkov.

Galéria

Technické parametre, špecifikácia a cenník

Rozmery mm
Dĺžka 4385
Šírka 1850
Výška 1650
Rázvor 2655
Svetlá výška 180
Batéria
Maximálny výkon (kW) 120
Max. Krútiaci moment (Nm) 300
Kapacita batérie (KWh) 52,56
Dojazd (km) 405
Doba nabíjania (h) Rýchle nabíjanie 30 minút (20% – 80%), pomalé nabíjanie 8 hodín